Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hamile Ece Erken Sunuculuk Yaptı

ALABEYİ

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
6.5 aylık hamile olan Erken, giydiği siyah elbisesiyle ilk kez karnını bu kadar belirgin gösterdi.

Defile öncesinde ve sunuculuk yaptığı tüm süre boyunca "34 36 38 bedenler ve şişko ben buradayım" diyerek anons çeken Erken, hayranı olan bayanlarla çocuk bakımı muhabbetlerine de girdi.

ÇIKAN DEDİKODULARA SİTEM ETTİ

Son haftalarda Amerika'da doğum yapacağı konuşulan Ece Erken, "Amerika'da doğum yapanları yargılıyordum." başlıklı haberleri yalanlamıştı. Bu konuda da tekrar açıklama yapan Erken "Annemsiz doğum yapmaktan korkuyorum. İmkanı olan yapsın. Çifte vatandaşlık var bir kere. Hastane bana sponsor olacakmış bir de. Yahu Justin Timberlake'nin karısına olmamış, Jessica Alba'ya olmamış Türkiye'deki Ece Erken'e mi olacak! Olsun da gidelim o zaman" diyerek hem espri yaptı, hem de haberlere sitem etti.

"AMERİKA'DA DOĞUM YAPMAK İSTİYORUM"

Amerika'da doğum yapmayı isteyen Erken, eşi Uçar'ın ailesinin istemediğini ve burada olmak için ısrar ettiklerini söyledi. Erken'in babası ise Amerika'da doğum yapmasından yana. Henüz karar veremeyen anne adayı, iki haftaya her şeyin belli olacağını söyledi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)