Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Java Görsel Eğitim Seti

BlackKey

Üye
Fenerbahçe
Kayıtlı Üye
Java Türkçe görüntülü anlatımlı eğitim seti uzman hocaların eşliğinde size en önemli kaynak olacaktır. Java ya yeni başlayanlar , Java öğrenmek , java ile pogram yazmak isteyen herkese tavsiye edilir.

Hiç programcılık bilgisi olmayanlar, başka bir programlama dili bilip de Java programlama dilini öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bu eğitim setini bitiren kullanıcılar java programlama dilinin temellerine hakim olarak java programlama dilinde program yazabileceklerdir. Konu anlatımlarının yanında pek çok örneğin verildiği bu setteki amaç java programlama dilinin temellerinin öğrenilmesi ve java programlama dili ile programlar yazmaktır.
İndireceğiniz dosya türü .nrg olup daemon tools yada benzeri sanal sürücü programları ile açabilirsiniz. Lisanslama işlemini vista yada windows 7 işletim sisteminde yapan arkadaşlarımız programı yönetici olarak çalıştırsın ve dosya içersinde bulunan Önemli SİLME MUTLAK OKU!!! .txt adlı dosyadan yardım alarak lisans işlemini yapsın.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

İNDİRME LİNKLERİ

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Rar Pass:

ramlar.org

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)