Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

"Kavganın içine girmem"

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Galatasaray'da uzun zamandır yaşanan polemiklerin tam ortasında duran ancak iki haftadır tek bir açıklama bile yapmayan Başkan Yardımcısı Adnan Polat suskunluğunu bozdu.

Polat
Galatasaray'da polemiklerden uzak kalmak istediğini belirtti ve "kavganın içine girmem" dedi.

Hiç kimse ile problemi olmadığını belirten Adnan Polat
"Bu kulübün dünya kadar işleri var. Dünya kadar sorunları var. Ben gecemi gündüzümü bu işler için harcıyorum. Polemiklere ayıracak zamanım yok. Herkes bir şey konuşuyor ama ben bu konularda yorum yapmayacağım. Sadece işime konsantreyim" ifadesini kullandı.

Zamanı gelince

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ile herhangi bir problemi olmadığını söyleyen Polat açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Ben şu anda yönetim kurulunda bana verilen işleri yapıyorum. Uzun zamandır da hiçbir konuda konuşmuyorum. Neden konuşayım? Bir şey yapmadan ne konuşayım? Bir şeyler yapıp
bir şeyleri ortaya koyup ondan sonra konuşma hakkımız olabilir. Ben de o zaman konuşacağım. Ama şu anda değil."

Adnan Polat
dağ gibi bizi bekleyen sorunlarla uğraşmalılar" dedi.

'Florya kenetlendi'

Florya'da tam bir kenetlenme olduğunu vurgulayan Adnan Polat
"Onlar da aynı benim gibi tüm polemiklere gözlerini kapayıp sadece şampiyonluk için konsantre oldu. Nasıl kenetlendiklerini zaten zaman içinde göreceğiz. Her futbolcu için bir spekülasyon çıkıyor. Ama ben neler olup bittiğini çok iyi biliyorum. Ve hiçbir futbolcum bu spekülasyonlara aldırmıyor. Sadece işlerini yapıyorlar. Bir takım sorunlarımızı ise aile içinde çözmeye çalışıyoruz. Zaten hiçbirimizin şampiyonluk dışında başka bir hedefi yok. Ve tekrar söylüyorum. Herkes konuşuyor ama ben sadece işimi yapıyorum. Bu böyle de devam edecek" diye konuştu. <div>

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

.
.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)