Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2 Serverinizde ÜCRETSİZ 4x 7x Damage Hack Engelleme Video Anlatım

BLooDStarz

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye

Merhaba sayın HayatMmo üyeleri biliyorsunuz metin2 serverlerin başbelası 4x 7x damage hackler yıllardır başımıza bela oluyor ve server sahipleri bu hileyi engellemenin yollarını internetten arıyorlar fakat bulsalar dahi ücretli hackshield hile engel sistemleri buluyorlar fakat biz bu 4x 7x damage hack engelini siz değerli okurlarımıza ücretsiz sağlıyoruz lafı hiç uzatmadan kendi çekmiş olduğum video anlatıma geçeyim ;

<span style="font-family: Tahoma"><font color="#FF0000"><strong>[video=youtube;wUKH9TaIybw]http://www.youtube.com/watch?v=wUKH9TaIybw[/MEDIA]​
İndirme Linkleri ;

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

NOT: Unutmayın Sadece 4x 7x Damage Hack Engelliyor Bu Sistem Tüm Hileler Demiyorum Bilginize

KAYNAK Bloğumdan Yani Tamamen Bana Aittir Anlatım ve Video ;

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)