Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Onları Allah'a havale ettim

Mr.Onur

Fahri Üye
Fahri Üye
Fenerbahçe
[h=2]Kartal'a bir dokun, bin ah işit: Tepki olacak ama yıkıcı değil. Aleyhe bağıranları Allah'a havale ediyorum. İhtiyacımız olan tek şey güven[/h]

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

,

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'ni 2 penaltı golüyle 2-1 mağlup ederken,

bunun sevincini yaşayamadı. Tribünlerden gelen tepkiler nedeniyle gözyaşlarını tutamayan ve morali bir hayli bozulan Kartal, maç sonunda muhabirlerle dertleşti. İşte, taraftara bir hayli kırgın olan sarı-lacivertli teknik direktörün ağzından dökülenler:

Emenike maçı çevirdi

Tepkiler takıma olumsuz etki yapıyor. Onlardan tek bir şey istiyorum, sabır. Bize biraz güvensinler gerisi gelecek. Sow çıktı, Emenike girdi diye tepki gösterildi. Dakikalarca Sow'un ismi bağırıldı tribünlerde. Ama Emenike maçı çevirdi, penaltı yaptırdı. Ne olacak şimdi? Bu tip şeyler futbolcuların moralini bitiriyor. Elbette tepki olacak ama 90 dakika takıma destek şart. Hepsini buradan Allah'a havale ediyorum.

Şanssızlık yaşıyoruz
İyi oynamıyoruz, ancak takımın üzerinde de büyük bir şanssızlık var. Geçen hafta ise iyi oynadık, bir oyuncumuz sakatlandı, bir oyuncumuz kırmızı gördü. Elimize gelen fırsatı da değerlendiremiyoruz. Bu maçta 1-0 öndeyiz. Tam Emenike'yi oyuna alacağız gol yiyoruz 1-1 oluyor. Şu takım bir 2-0'ı bulsa psikolojik olarak rahatlayacağız ama şanssızlığı bir türlü kıramıyoruz.

Mesaj bana değildi
İkincİ golün ardından futbolcularımın gelip bana sarılmasını bir mesaj olarak algıladım. Bu mesaj bana değil başkalarınaydı. 'Biz buradayız, çalışıyoruz, şampiyon olacağız' dedi futbolcularım bu hareketle. Ben hepsinin kalitesine, insanlığına, yeteneğine inanıyorum. Onlara da çok güveniyorum. Hep beraber başaracağız."

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)