Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Pencere Rehberi

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Bu pencere Ayrıca bu pencereden bir sloganı kitaplarınızı ve giriş erişebilirsiniz istatistikleri, mevcut seviyesi, mevcut EXP, vb dahil olmak üzere karakterin temel bilgileri gösterir.

Bu pencere mevcut becerilerini bir listesini gösterir. Bu pencereden onlara AP (Beceri Puan) uygulayarak beceri tren.
1. Mevcut becerileri listeleyin. "Tren" düğmesine tıklayarak bir beceri tren.
2. Beceri olduğu eğitim ediliyor. Bir beceri eğitim başladıktan sonra, size yeni bir beceri tren önce eğitim bitirmek gerekir.

Bu pencere şu anda sahip tüm öğeleri gösterir. Bu pencereden satın veya hazırlanmış ettik zırh donatmak.
Donatılmış Dişli: Şu anda giyiyorsun dişli gösterir. Siz de burada bir ikincil silah donatmak olabilir.Ağırlık: senin şu anda donatılmış vites ne kadar ağır gösterir. Tesviye ve bazı becerileri eğitimi ile ağır dişli ele öğrenin.Hızlı Yuvaları: zindan içine sizinle getirmek için hızlı yuvalarına Hotkey öğeleri. Numaralarını kullanmak için tuşuna basın.Depolama Göğüs: Geçerli öğe. Bir "E" etiketi donanımlı bir öğe anlamına gelir. Bir "Q" etiketi hızlı bir yuvaya bir öğe gösterir. "Yeni" etiketi yeni satın aldığı ürün anlamına gelir.Nakit Öğeleri: Eğer depolarından satın aldığınız ürünler burada saklanır.Altın: Geçerli altın.

Savaş Pencere mevcut kullanılabilir savaşlar ve BP (Battle Puan) elde gösterir.
Ayrıntılar için bir savaş adını tıklatın. Bu savaş hem de ödülleri elde etmek için gerekir ana hedefi gösterir. Savaş Noktaları sekmesinde, size ilerleme ve diğer ayrıntıları görmek mümkün olacak.

Hikayesi penceresi geçerli Story Görevler (misyonları) gösterir. Bu Ana Story, Alt Story, Ekipman Story, vb ne tür Story Quest bağlı olarak ayrılmıştır.
Ayrıntılar için Story Görev tıklatın. Adının yanındaki kutuyu işaretleyerek ekranın sağ tarafındaki Story İpucu penceresine Bir Hikaye Görev yerleştirin.

Bu düğme video eğitimlerini içeren Hayatta Kalma Kılavuzu penceresi açılır.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)