Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Tatil Modu

Toqué

Üye
Fenerbahçe
Kayıtlı Üye
nline Football Manager Tatil Modu
1. Tatil Modu nedir?
2. Nasıl çalışıyor?
3. Tatil Mod'unu nasıl açarım?
4. Nasıl tekrar kapatırım?
5. Tatil Mod'unu biraz önce açtım/kapattım ama hiçbir değişiklik göremiyorum.Acaba yanlış olan birşey mi var?
6. Tatil Modu'nu neden e-mail yoluyla aktifleştiriyoruz ?
7. Bütün alt hesaplarımda da Tatil Mod'unu açmak zorunda mıyım?
8. Bir arkadaşıma hesabımı bırakmak varken neden Tatil Mod'unu kullanayım?
9. Eğer Tatil Modu'nu açarsam kendi yerime hesapla ilgilenmesi için illa birisini bulmam gerekir mi?

1. Tatil Modu nedir?
Tatil Modu eğer tatile çıkıyorsanız kullanılabilir ve bir arkadaş ya da iş arkadaşınız siz uzaktayken hesabınızla ilgilenebilir.Normalde buna izin verilmez ama Tatil Modu hesabınızın kilitlenme riskini ortadan kaldırmak için imkan tanır!

Profilinize bir ikon yerleştirilir,böylece hesabınıza bakan herkes o an için Tatil Modu'nda olduğunuz görebilir.
2. Nasıl çalışıyor?
Çok kolay.Tatil Modu'nu açtığınız andan itibaren bazı seçenekler devre dışı kalacak.Bu seçenekler:
- Oyuncu alım ve satımı
- İstifa
- Forumlarda yazı yazma
- Profili değiştirme

Tatil Modu'nu açmanızla birlikte,takımınızın günlük işleriyle ilgilenebilecek bir arkadaşınızın eline hesabınızı bırakabilirsiniz.

Not: Alt hesaplarınız ana hesabınızla aynı anda Tatil Modu'na girerler!

Tavsiye: Güvenlik sebeplerinden dolayı Tatil Modu'na girmeden önce şifrenizi değiştirin.Geri gelip oyuna girip Tatil Modu'nu kapattığınızda şifrenizi eski haline getirebilirsiniz.
3. Tatil Mod'unu nasıl açarım?
Tatil Mod'unu açmak e-mail yoluyla gerçekleştirilir:

1.Adım: Profilinize gidin
2.Adım: Güvenlik için hesabınızın şifresini değiştirin
3.Adım: Tatil Modu tuşuna tıklayın ve talimatları uygulayın
4.Adım: Alacağınız e-maildeki talimatları uygulayın.
5.Adım: Tatilinizin tadını çıkarın!
ÖNEMLİ: ALDIĞINIZ E-MAILI SAKIN SİLMEYİN!Tatil Modu'nu kapatırken ona tekrar ihtiyacınız olacak.
4. Nasıl tekrar kapatırım?
Tatilinizden döndüğünüzde ve takımınızın kontrolünü tekrar almak istediğinizde,Tatil Modu'nu açmak için kullandığınız e-mail adresi yoluyla kapatabilirsiniz.Tatil Modu'nu açmak için gelen e-mail'e bakın ve orada Tatil Modu'nu kapatmak için linke tıklayın.

Ayrılırken şifrenizi değiştirdiyseniz,tekrar eski haline getirmeyi unutmayın!
5. Tatil Mod'unu biraz önce açtım/kapattım ama hiçbir değişiklik göremiyorum.Acaba yanlış olan birşey mi var?
Değişiklikleri görebilmek için oyundan çıkış yapıp tekrar oyuna girmelisiniz.
6. Tatil Modu'nu neden e-mail yoluyla aktifleştiriyoruz ?
Güvenlik sebeplerinden dolayı,Tatil Mod'unu açıp kapatmak için girmeniz gereken kodu sadece e-mail yoluyla öğrenebiliyorsunuz.
7. Bütün alt hesaplarımda da Tatil Mod'unu açmak zorunda mıyım?
Hayır,bütün hesaplarınız Tatil Mod'una aynı anda girer.Tatil Mod'unuzu sadece ana hesabınızda açabilirsiniz.
8. Bir arkadaşıma hesabımı bırakmak varken neden Tatil Mod'unu kullanayım?
Tatil Modu olmadan hesabınızı bir başkasına devretmenin iki dezavantajı vardır:

1.Eğer diğer kişinin de kendi OFM hesabı varsa,2 tane hesap yönetiyor durumda olacak ki buna izin verilemez.

2.Diğer kişi hesabınızla sizin istemediğiniz şeyler yapabilir mesela ligden ayrılma ya da hile gibi.
9. Eğer Tatil Modu'nu açarsam kendi yerime hesapla ilgilenmesi için illa birisini bulmam gerekir mi?
Bu değişir.Hesaplarınız Tatil Modu'ndaysa aktif olmamaktan dolayı ligden atılamazsınız,yani tatiliniz boyuna takımınızı menajersiz bırakabilirsiniz.

Ama eğer takımınıza sahip çıkıp sizin için taktikler vermesine karar verirseniz,doğru kişiyi bulmalısınız.Bilgisayar tamamen sizden devralamaz.Not olarak,lütfen hiçbir Personelden hesabınızla ilgilenmesi için rica etmeyin,zaten işleri başlarından aşkın.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 2)