Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Transformice Rehber ve İp Uçları Bölümü - Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Makromarket

Fahri Üye
Fahri Üye
***Transformice Bölümündeki üyelerin uyması gereken kurallar, lütfen özen gösterelim...

1- Konu açmadan önce mümkün olduğunca forumun Arama bölümünü kullanalım ki forumda konu kirliği yapmayalım.
2- Konulara gereksiz mesajlar atmamaya özen gösterelim. Örneğin sadece smiley, Paylaşım için saol ,+1 ve tek kelimelik cevaplar vermemeye özen gösterelim.
3- Açacağımız konuların başlıklarını anlaşılır ve konu ile ilgili olmasına özen gösterelim. Örneğin sadece "Yardım" şeklinde konu açmayalım.
4- Forumun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.
5- Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici konular gördüğünüzde, bu konunun veya mesajın üzerinde bulunan şikayet et simgesine tıklayarak konuyu veya mesajı yönetime bildirebilirsiniz. Bu sayede forum daha düzenli olacaktır.
6- Mevcut tüm kurallara uyulmaması durumunda üyelere en az 1 hafta ceza verilecektir.
7- Hile konusu açanlar virüstotal ve video koyma zorunluluğu vardır.
8- Her konu kendi bölümünde açılmalıdır.(Örn; Yardım isteyenler yardım bölümüne)
9- Facebook vb. sosyal paylaşım sitelerinin linki vs. verilmesi kesinlikle yasaktır. (Grup ve sayfa linkleri reklama girer.)
10-Transformice Sunucusu Kesildiğinde Sunucu kesildi girilmiyor veya açıldı girebilirsiniz türü konular kapatılacaktır!
11-Kabile tanıtımları

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

bölümüne açılmalıdır.
12-Oyun hakkında ip uçları, detaylar ve rehberler

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

bölümünde açılır.
13-Pvp server tanıtımlarınızı

bölümünde yapabilirsiniz..
14-Hile paylaşımları

bölümünde yapılır.
15-Pvp serverlar hakkında bilgiler, detaylar, ip uçları veya kurulum amaçlı anlatımlar gibi konular

bölümüne açılır.
16-Transformice hesap alım-satım işlemleri

bölümünde gerçekleştirilir.

**Kurallara gerekli özeni göstereceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)