Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Travian (Detaylı anlatım,Üyelik linki)

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Merhaba arkadaşlar Bu oyunu Sitemizin üst tarfdaki reklam linkinden buldum dikkatimi çekti temel olarak ogame e benziyor ama biraz daha eğlenceli
hammadeler war Odun-Taş-Tuğla-Tahıl.Amacımız bu hammadelerden doğru şekilde yararlanarak bir köy kurmak.Biz Köy sahibiyiz oyunda illerledikçe yeni köyeler kurabilir öbür oyuncular ile savaşabilrsiniz.Şimdi Oyuna başlarken 3 ana ırk war Romalılar-Galyalılar-Cermenler.

Bu üç ırka has özelikler de mevcut.Avantajları ve dezajantajları war mesela romalıların savunması ve piyade birlikleri güçlü ama bu birlikleri geliştirmek masraflı.Galyalılar yeni köy kurmak için göçmenlerde daha az masfraflı Cermenler ise daha fazla yük taşıyarak ticaret yapabiliyor.

Oyundaki hammade gelişiminiz Saat bazında 1 sate gelecek hammade yazıyor.Savaşlar da eğlencei oyun hakında sorularınızı da yanıtlayabilirim bu da üyeliğiniz için link...

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Sizi de aramızda görmekden mutlu oluruz (ben sadece bir oyuncuyum oyun sahibi değilim ama elimden geldiği kdr bilgi açısından yardımcı olurum katılan arkadaşlara iii oyunlar...)

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)