Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

İbrahim Çelikkol: Sinem'e Çok Aşığım

DifficuLty

Uzman Üye
Uzman Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.hayatmmo.com
İbrahim Çelikkol, Sinem Kobal'a duyduğu aşkı ve yaşadıkları ilişkiyi ayrıntılarıyla anlattı, evlilik sinyali verdi.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'la düğün arifesinde ayrılan güzel oyuncu

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

, aradığı aşkı kendi gibi oyuncu olan

'da buldu. Uzun süre birlikteliklerini gizleyen çift, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflarla ilişki yaşadıklarını doğrulamıştı.
Bu fotoğraflardan sonra ilk itiraflar da

'dan geldi. Çelikkol, ilişkileriyle ilgili Hürriyet'ten

'a çok özel açıklamalarda bulundu.

"SİNEM'E ÇOK AŞIĞIM, ONU ALIP ORMANIN İÇİNE GÖTÜRÜYORUM"

'la ciddi bir ilişki yaşadığını ve ona aşık olduğunu duyuran Çelikkol,

'ın "Hadi mutluluk karenizi anlat" demesi üzerine şunları söyledi:
"Ormanda el ele yürümek, onu alıp ormanın içine götürüyorum.

'ye biniyoruz. Off-Road yapıyoruz. Sinem de sporu seven bir insan olarak yürüyüş, koşu her şeye uyum sağlıyor."

ÇOK AŞIĞIM SİNEM'E

Arman'ın 'Nasıl tanıştınız' sorusuna ise şöyle cevap veriyor; "Ayşe Barım’ın ofisinde. Çok doğaldı, çok güzel gülüyordu. Ve samimiydi. Zaten öyle kadınları severim. Uzun bir süre sadece arkadaştık. Sonra ben Amerika’ya hem tatile hem de eğitime gittim. Telefonda konuşuyorduk ama adını koyduğumuz bir şey yoktu. Döndükten sonra başladı ilişkimiz. Çok âşığım Sinem’e."
Röportajın devamı ise şöyle;

Ne kadar oldu ilişkiniz?

-Amerika’yı sayarsan, 8-9 ay oldu. Bizi engelleyen, saklandığımız gizlendiğimiz bir durum yok.

Fotoğraflarınızın çekilmesi falan canını sıkmıyor mu?

-Yooo. İlla Bebek-Boğaz hattı takıntın yoksa kim nereden çekecek, çekse de ne olur ki. Biz farklı yerlere gitmeyi seviyoruz, İzmit’in Maşukiye’si var, Kaz Dağları var. Fethiye Ölüdeniz yaptık, kendimize küçük oteller buluyoruz.

Eski sevgililer huzursuz ediyor mu seni?

Arda’yla birlikteydi uzun süre...
-Herkesin geçmişte yaşadığı şeylere saygı duymak lazım. Sinem de saygı duyulacak bir insan.

Kıskanç bir adam mısın?

-Kıskanırım tabii. Annemi de, arkadaşlarımı da, sevgilimi de kıskanırım. Kıskançlık insanın doğasında var. Herhangi biriyle yılışıklık gibi bir durum olursa, adamın tavrı hoşuma gitmezse, söylerim, izin vermem.

Nasıl izin vermezsin, ne dersin?

-“O insanla görüşmeni istemiyorum!” derim. “Çünkü benim gördüğüm ama senin göremediğin birtakım şeyler var. Ama benim göremediğim şeylerle ilgili de sen beni uyar.” Zaten ilişki böyle bir şey. Seni bir anda iki insan yapıyor, dört gözün olmaya başlıyor, sevgilin adına da düşünüyorsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)