Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

İrem Sak Fan Club

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor

İrem Sak Fan Club'a hoş geldiniz

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Wolworine35

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

1986 yılında Sivas'ta doğan İrem Sak, 2006 yılında İstanbul'a geldi . 2008 yılıdna BKM'nin oyununda sahneye çıkan İrem Sak, o yıl tam 6 reklamda oynayarak seyirciye kendini alıştırmıştır. Hakkında eğitim ve çocukluk dönemlerine ait bilgiler bulunmamaktadır.Hem sesi güzel olan hem oyunculuğu gelişmiş olan İrem Sak, bence 10 parmağında 10 marifet bir kişiliktir. Ayrıca çok samimi bir kişiliği vardır bence. Şu anda çoğunuz onu Yalan Dünya'dan tanısa da Yalan Dünya bir dizi olduğu için onu pek iyi tanımayabilirsiniz. Perşembe saat 23:00'da yayınlanan İnsanlar Alemi ve ondan önce ATV de başlayıp biten 5'er Beşer'de tiyatro oyuncusu olarak insanlar tarafından tanınmıştır . Kendisi şu anda en sevdiğim oyuncudur
En son olarak Altın Kelebek Ödül Programı'nı sunmakla şereflendirilen İrem Sak, Perşembe 23:00'da ve Cuma 20:00 ' da ekranlarda sizlerle .

Harika bir parça, paylaşmışken ben de dinledim tekrar

Üstte videosunu gösterdiğim Altın Portakal'da heyecanından dolayı çok da güzel bir program çıkaramayan İrem Sak'a televizyon başından rahat rahat izleyip hiç bir empati kurmayıp saçma saçma yorumlar yapanlar hakkıdna bir haber ;

Twitter'dan yapılan yorumlardan rahatsız olan İrem Sak, esprili bir dille cevap verdi. Genç oyuncu, ik sunuculuk deneyiminde bazı hatalar yaptığını kabul etti fakat bu kadar acımasız tepkiler almasına anlam vermediğini söyledi.

İşte İrem Sak'ın twitleri

- Yarın aksam bkm'de #insanlaralemi çekimi var. Gelin çıkışta dövün rahatlayın. Bu da bir fikir. İyi geceler

- Ha ilk sunuculuk deneyimim,hatam olmuştur ama neler yazdınız öyle? Sizler icin geliyor; yook mu?Senin insafın yok mu?
hatta el insaf..

- Bütün tersliklere rağmen açılışta ters gelip düşmedim ya,şükrediyorum
canlı yayın sunuculugu zor zanaat hacı zor, ben ezber yapayım
)

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)