İstanbul Kıyamet Vakti Savaşçı Sınıfı Özellikleri...

'İstanbul Kıyamet Vakti' forumunda İntifada tarafından 5 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

 1. İntifada
  Offline

  İntifada Uzman Üye Uzman Üye Bursaspor

  Konular:
  1,548
  1,868
  3
  0
  BURSA
  5 Ocak 2014
  Afet’ten sonra, İstanbul yıkıntılarında, iyi dövüşçüler, büyücüler ve şifacılar her zaman olagelmiştir. Bu üç sınıf, meteor sonrası dönemde, nedeni bilinmeyen bir şekilde yerküre üzererine yayılmış “Erg” adı verilen enerjiyi, akıllarını kaçırmadan kullanmayı başarabilen insanlar tarafından ortaya çıkarıldı.

  [​IMG]
  Nefer’ler savaş, büyü ve şifa alanlarında, gidilebilecek son noktaya kadar, bütün riskleri alarak giderler. Bir çok insanın aklını kaçırma tehlikesi ile uygulamayı akıllarına bile getiremeyecekleri yetenekleri, kendilerinden bir şeyler kaybetme pahasına gerçekleştirirler. Bu sebeple durdurulmaları çok güçtür. Bir sınıfın ilminin sonuna kadar giden Nefer, etrafını çevreleyen kıyamet kaosunun çok daha fazlasını içinde yaşar ve buna hükmeder. Gerektiği takdirde kendi varlığını feda edebilir.

  Savaşçı

  [​IMG]
  Savaşçılar, yakın dövüş silahları ile düşmanlarına çok yüksek hasarlar verebilirler. En dayanıklı zırhları giyerler. Yüksek sağlık puanları nedeniyle oldukça zor ölürler. Aynı zamanda yakın dövüş silahlarına göre daha az hasar veren menzilli silahları da başarıyla kullanırlar. Yetenekleri dövüş, korunma ve yaratık hiddetlendirme üzerine yoğunlaşır.

  [​IMG]
  Savaşçı Yetenekleri
  1 seviye : Depar, Ofansif dövüşme, Sert vuruş
  10 seviye: Defansif dövüşme, Kışkırtma, Dikkat dağıtma
  20 seviye: Durdurma, Sakınma, Kanatma
  30 seviye: Savaş narası, Zihin toplama, Sarsılmaz
  40 seviye: Süpürme saldırısı, Hedef saptırma, Ağır vuruş

  1) SVH(DPS) Savaşçı : SVH(Saniyede verilen hasar) savaşçılar, özelliklerini yüksek hasar verme üzerine yoğunlaştırmışlardır. Gruptaki görevleri, düşman yaratıkların en çabuk şekilde ölmesini sağlamaktır. SVH savaşçılar, İKV’de kısa sürelerde çok yüksek hasar değerlerine ulaşabilirler. Ancak zırhları ve savunmaları diğer bir grup olan Tank savaşçılara nazaran oldukça düşüktür.

  [​IMG]
  SVH Savaşçı Yetenekleri : Ofansif dövüşme, Sert vuruş, Ağır vuruş, Dikkat dağıtma.

  2) TANK Savaşçı :Tank savaşçılar özelliklerini, yüksek enerji, yüksek zırh ve hiddet toplayan yeteneklere yoğunlaştırmışlardır. Gruptaki görevleri, rakip yaratıkların hiddetini üzerinde toplamak ve yüksek zırh, enerji ve savunma özellikleri ile ayakta kalmaktır.

  [​IMG]
  Tank Savaşçı Yetenekleri : Defansif dövüşme, Sakınma, Kışkırtma, Savaş Narası, Hedef saptırma.
   
 2. Azathor
  Offline

  Azathor Fahri Üye Fenerbahçe Fahri Üye

  Konular:
  466
  1,030
  2
  0
  kayseri
  6 Ocak 2014
  paylaşım için tesekkurler
   
 3. Kalay
  Offline

  Kalay Fahri Üye Fahri Üye

  Konular:
  26
  31
  0
  0
  8 Mart 2015
  Sabitlendi.
   

Bu Sayfayı Paylaş