Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Arda için seferberlik!..

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Galatasarayımızın yıldız futbolcusu Arda için sağlık kurulunda seferberlik ilan edildi

Konyaspor ile oynanan maç G.Saray için çifte şoktu. Son dakikada yenilen beraberlik golünün yanı sıra Arda’nın sakatlığı sarı kırmızılıları kahretmişti. Kaleci Özden tarafından sakatlanan
Milli Takım’dan affını isteyen genç oyuncunun sahalardan 6 hafta uzak kalacağı açıklanmıştı. Genç oyuncunun durumu netlik kazandıktan sonra sağlık kurulunda seferberlik ilan edildi. Yıldız futbolcuya yapılan yoğun tedavi sonrası erken iyileşme belirtileri göstermesi herkesi sevindirdi.

Süre veremiyorum

Uygulanan programla birlikte Acıbadem Hastanesi’nde Prof.Dr Ömer Taşer tarafından da 10 günde bir özel olarak kontrol edilen Arda’nın hızlı iyileşme gösterdiği ve sahalara çok erken döneceği açıklandı. Kulüp doktoru Murat Çevik
"Program mükemmel gidiyor. Arda’nın sakatlığıyla ilgili yaptığımız kontrollerde iyileşmenin çok hızlı olduğunu gördük. Şu an için süre veremiyoruz ama bizi sevindiren olay beklenilenden daha erken takıma gireceğidir" dedi.

Bir yere gidemez

Gösterdiği performansla Avrupa’daki birçok ünlü kulübün transfer listesine giren Arda’nın takımdan ayrılmasına başkan Özhan Canaydın engel olmaya çalışıyor. Canaydın’ın yönetim kurulunda
"Bu çocuğun talibi çok. Ama bizim Arda’yı 1 yıl daha takım içinde tutmayı düşünüyorum. Kesinlikle bir yere vermeyeceğim. Elimizde yetişen böyle gençlerin ilk önce kulüplerine hizmet etmesini istiyorum. Sonra transferi olacaksa olur" dediği belirtildi. <div>

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

.
.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)