Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

bu fıkrayı kaçırmayın

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Temel ile Dursun bir gün ormanda yürürken temel yerde gördüğü şişeye tekme atmış, şişeden bir cin çıkmış.
-Cin size üçer tane yumurta vereceğim her yumurtayı kırdığınızda bir dilek dileyin dileğiniz kabul olacak demiş
ve üçer tane yumurtayı verip kaybolmuş.
Temel ile Dursun yumurtaları alıp oradan uzaklaşmışlar. Aradan epey bir zaman geçmiş Temel ile Dursun karşılaşmışlar.
Dursun para babası,zengin, yakışıklı bir adam olmuş, Temel ise aynı Temel hala sürünüyor.
-Temel demiş ki ula Dursun ne yaptında böyle oldun demiş.
-Dursun ula pirinci yumurtayı kirdim saray yavrusu bir ev istedim oldu, ikinci yumurtayı kirdim servet istedim oda oldu,
üçüncü yumurtayı kirdim dünyada hiçbir kadının dayanamayacağı cazibeli bir erkek olmak istedim oda oldu demiş.
Ula sen ne ettinde bu hale geldin demiş
zengin, yakışıklı bir adam olmuş, Temel ise aynı Temel hala sürünüyor.
-Temel demiş ki ula Dursun ne yaptında böyle oldun demiş.
-Dursun ula pirinci yumurtayı kirdim saray yavrusu bir ev istedim oldu, ikinci yumurtayı kirdim servet istedim oda oldu,
üçüncü yumurtayı kirdim dünyada hiçbir kadının dayanamayacağı cazibeli bir erkek olmak istedim oda oldu demiş.
Ula sen ne ettinde bu hale geldin demiş
-Temel Ula yumurtalar elümde eve girdum çocuğun oyuncağına ayağum pir takildi yumurtanın piri düşti kirildi,
a ziktir dedum evun içi zik doldu demiş, eee sonra ne yaptın hemen ikinci yumurtayi kirdim götür la bu zikleri dedum götürdi,
eee sonra ne oldi üçüncüyü de kirdum getür lan benum ziki dedim. demiş.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)