Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Diego Büyük Konuştu

Levicorpus

Üye
Bursaspor
Kayıtlı Üye
[h=2]Diego: Keşke F.Bahçe'ye daha erken gelseydim. Çok önemli takımlarda forma giydim, kupalar kazandım F.Bahçe'ye de şampiyonluklar kazanmaya geldim. 23 yaşında olgunlaştım, 6 yıldır zirvedeyim[/h]Fenerbahçe'nin bu sezonki tek transferi Diego Ribas, "Emeklilik için gelmedim, F.Bahçe'de kariyerimin en parlak dönemini yaşayacağım" dedi. Avrupa vitrinine 2005-06 sezonunda Porto ile kazandığı çifte kupa (Portekiz şampiyonluğu ve Portekiz kupası) ile çıkan Brezilyalı oyuncu her sezon istikrarıyla dikkat çekti. 30 maçın altına hiç düşmeyen Diego, "UEFAşampiyonluğunu kazandım, Şampiyonlar Ligi'ni ise finalde kaybettik. F.Bahçe kariyerimin hepsinden parlak olacağını düşünüyorum. Çünkü olgunlaştım, çok formdayım, F.Bahçe'yi seviyorum" diye konuştu.

ÇİFTE ŞAMPİYONLUK İSTİYORUM
2008-09 sezonunda Werder Bremen ile 34 maçta 19 gol atarak en skorer sezonunu yaşadığını belirten Brezilyalı oyuncu şunları söyledi: Porto'dan sonra transfer olduğum Werder Bremen'de çok iyi sezonlar geçirdim. Kendine iyi bakan, sakatlık yaşamayan, istikrarlı bir oyuncuyum. Fenerbahçe ile 3 yıllık anlaştım ama daha uzun kalmak istiyorum. Çok önemli takımlarda oynadım, önemli kupalar kazandım. Fenerbahçe'de ilk hedef şampiyonluk ama yanına Türkiye Kupası'nı da eklemek istiyoruz. Keşke daha önce Fenerbahçe'ye gelseydim.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)