Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Giriş Ekranını Değiştirmek / Resimli / Programsız

1 TL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
League of Legends'te giriş ekranını değiştirmeyi bazılarınız biliyordur ben bilmeyenler için paylaşayım dedim. Forumda böyle bir konu bulamadım aslında buldum ama konu kapatılmış üstelik programla yapılıyordu. Bunu ise isteyen istediği zaman kolayca yapar programa hiç gerek yok.

Öncelikle Lol'ün dosya konumuna gidiyoruz.

Sonra ise ; RADS > projects > lol_air_client > releases > En yüksek değerli dosya, Örn : Dosya adlarının 0.0.0.200 ve 0.0.0.220 olduğunu varsayalım. Bizim girmemiz gereken dosya 0.0.0.220 dosyasıdır. > Deploy > Mod > lgn > themes > Şimdiki tarihe en yakın olan dosya, genelde en üstte olur, Örn : 2 dosyamız olsun ve 20.08.2014 tarihinde olalım. 2 dosyanında değiştirme tarihleri "10.08.2014" ve "15.08.2014" olsun bu durumda bizim girmemiz gereken dosya "15.08.2014" tarihli dosyadır.

Şimdi yapmamız gereken 1280x800 boyutlarında bir resim bulmak. Bulduk diyelim.

Şimdi az önce açtığımız klasörde "login.swf" yazılı bir dosya var. O dosyayı siliyoruz.

( "swf" uzantısını göremiyorsanız : Bilgisayarım > Sol üstte Düzenle > Klasör ve arama seçenekleri > Görünüm > Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle'deki tiki kaldırıyoruz )
İndirdiğimiz resmi o klasöre atıp ismini tam olarak "login.swf" olarak değiştiriyoruz. Adını değiştirirken uyarı gelicektir "Evet" deyin. İşlem bitmiştir :D

Giriş ekranından bir örnek :

NOT : Sadece üstteki giriş ekranı resmi alıntıdır gerisi bana aittir. O resmi kullanmamın nedeni Lol'ün bende açılmaması.

Dediğim gibi sadece üstteki giriş ekranı resmi alıntıdır. Gerisini tamamen ben yaptım. Herkeze iyi forumlar. :l04:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)