Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Gta San Polis Modu [Polis Olmak İsteyenler Buraya]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
Bazılarınız Gta San'da Polis Olmayı Çok İstiyor Bende Bir Mod Buldum Ve Sizinle Paylaşmak İstiyorum Mod Kurulumu Çok Basit Zaten
Neyse Şimdi Resimleri Vereyim!

1.Resim

2.Resim

3.Resim

Kurulum:
1.Rar Arşivinin İçinde 5 Tane Dosya Var En Üstte MPACK Adlı Dosyayı Gta San Andreas User Files'in İçine Atın
2.MPACK Dosyasının Altında Models Dosyası Var Onu Gta San Andreas'ın İçine Atın Yedegini Almayı Unutmayın
3.Models'in Altında gta3.img Dosyası Var Onun İçindeki Dosyaları Gta3'Ü İmg Tool's İle Açın Ve O Dosyaları Ekleyin
4.Gta3.img Dosyasının Altında İse data Dosyası Var Onuda Gta San Andreas'in İçine Atın
5.data Dosyasının Altında İse CLEO Dosyası Var Onuda Gta San Andreas'in İçine Atın
6.Kullanım Tuşları ReadMe Belgesinde Yazıyor Ama İngilizce
7.Oyuna Girin Ve New Game Diyin "CJ To Cop Mod By Adtec 224" Yazana Tıklayın Ve Oyuna Polis Olarak Başlayacaksınız Ve Hiç Aezakmı Hilesini Yazmadan Oynayabileceksiniz Yani Gerçek Polis Olacaksınız!

Tuşları Yinede Size Yazmak İstiyorum

Kullanım Tuşları
Kod:
"TAB+D"ye Bastınızmı Köpek Gelir

Kod:
Polis Arabasındayken "P"ye Bastınızmı Polis Menüsü Gelir 3 Seçenek Vardır Birini Seçin

Kod:
"RADARGUN" Yazarak Elinize Hız Ölçme Silahı Gelir Bir Arabaya Tutup Arabanın Hızını Ölçebilirsiniz

Kod:
"TAB"A Basılı Tuttunuzmu Polis Skininiz Degişir

Kod:
"MMB"(Yukarı Aşagı Çevirme)Tuşuna 3 Saniye Basılı Tuttunuzmu Polislerden Yardım İstersiniz

Kod:
Eger "P"ye Basıp Police Pursuit'i Seçtiyseniz Araba Veya Motor Kovalarsınız "NUM0"a Bastınızmı Onun Arabasını Durdurup Teslim Olmasını Söylersiniz "NUM1"e Bastınızmı Polislerden Yardım İstersiniz "NUM2"ye Bastınızmı Dikenli Barikat İle Arabalı Barikat İstersiniz "NUM3"e Bastınızmı Diken Barikatı İstersiniz

Kod:
Eger "P"ye Basıp Traffic Stop'u Seçtiyseniz \ Bu Tuşa Basıp Arabaları Durdurabilirsiniz

Kod:
Eger "P"ye Basıp Domestic Dispute'yi Seçtiyseniz Haritada Kare İşareti Olan Yere Gidip Dövüşenlere Silah İle İsabet Alın Teslim Olacaklardır 7'ye Basarsanız Başka Polis Gelir Ve Onları Tutuklar Tutukladıysanız Siz Eger Polis Apartmanın Altındaki Garajın İçine Götürün Oraya Bırakın

Başka Birşey Kalmadı Sadece Link Kaldı Onuda Vereyim

Linkler:

Mediafire

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Dosya.tc

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Hepsi Kendi Emegim Emege Saygı! Alıntı Degildir!

Virustotal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)