Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Robbing Uncle Sam

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
Robbing Uncle Sam

Ryder bahçesinde oturmuş ot çekerken kafayı bulmuş görünmektedir.Cj’e bir soru sorar : “Sence neden ben lisede okuldan atıldım?” Carl onun Ballas renkleri giyen öğretmeni taciz ettiği hakkında espriyle karışık bir cevap verir.Ryder güler fakat daha sonra ciddi bir şekilde “Ben bu şeyler için fazla zekiyim” diyerek kendi sorusunu cevaplar ve LB’nin getirdiği kamyona gidene kadar şakalaşırlar.Ryder’ın şimdiki planı Ocean Docks’taki ordu deposunda bulunan ve Grove Street Families’in ihtiyacı olduğu silahları çalmaktır.Carl onunla birlikte kamyonu Ocean Docks’a kadar sürer ve oraya vardıklarında kısa bir demoyla alanı tanıyıp arabadan iner.Kapı kilitlidir, içeride de haftasonu askerleri vardır.Carl duvardan atlar ve güvenlik görevlisini öldürür, kapının kilidine ateş eder, kapı açılır.Ryder kamyonu deponun kapısına parkederken Carl gelen iki askeri daha öldürür.Deponun kapısının yanındaki kilide ateş edince ortaya çıkan içerideki askerleride öldürür ve Ryder geniş bagajı açar.O nöbet tutarken Carl’da bulduğu Froklift’e binip silah ve mermi kutularını kaldırarak kamyonun bagajına yerleştirir (2 ve 8 Tuşları).Bu arada Ryder’ın başı sürekli gelen askerlerle beladadır, Carl arada Forklift’ten inip ona yardım etmelidir.4 tane depodan, 2 tanede dışarıdan silah kutusu aldıktan sonra Ryder bu kadarının yeteceğini söyleyip kamyonun arkasına bindiği sırada arkalarından iki tane Patriot model asker jipi çıkar.Carl kornaya basınca Ryder arkada bulunan fazla silah kutularını asker jiplerine fırlatarak patlatır ve Willowfield’daki garaja silahları sakladıktan sonra yeteri kadar silahları olmuştur.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)