Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Sette kapris krizi

DifficuLty

Uzman Üye
Uzman Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.hayatmmo.com

Güneş gazetesinin haberine göre ; Burak Özçivit'e '‘Aşk Sana Benzer'’ filminin setinde kaprisleriyle zor anlar yaşatan Fahriye Evcen, '‘Kurt Seyit ve Şura'’ dizisinin tanıtım çekimlerinde ise Kıvanç Tatlıtuğ'u 3 saat bekletti.Fahriye Evcen, temmuz sonunda sevgilisi Burak Özçivit'le '‘Aşk Sana Benzer'’ filmine başlamış, film setinde aynı zamanda yapım ortağı olan Özçivit'i kaprisleriyle öfkelendirmişti.Evcen, film biter bitmez Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı ‘'Kurt Seyit ve Şura'’ dizisinde Bulgar göçmeni Türk kızı Mürivet rolünü canlandırmaya başladı.Evcen ile Tatlıtuğ, tanıtım çekimleri için bir araya geldi.Dizide Kurt Seyit rolünü canlandıran Tatlıtuğ'la senaryo gereği imam nikahıyla evlenecek olan Evcen, tanıtım çekimleri için makyaj odasına girdi ve 3 saat sonra çıktı.Tatlıtuğ, 3 saat Evcen'in hazırlanmasını bekleyince gerildi.Fotoğraf çekimi için Evcen'le yan yana poz veren Tatlıtuğ, tanıtım sahnesi başlamadan "Ben çekmiyorum" deyip orayı terk ettiği söyleniyor. Dizinin yönetmeni Hilal Saral'ın da zor bir oyuncu olan Evcen'in kadroya dahil olması nedeniyle tedirginlik yaşadığı iddia ediliyor.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)