This War of Mine Yapýmcýlarýndan Yeni Oyun // Frostpunk

'Bilim & Teknoloji' forumunda KorhanZ tarafından 7 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. KorhanZ
  Offline

  KorhanZ Aktif Üye Kayıtlı Üye

  Konular:
  37
  43
  0
  0
  Bursa
  7 Eylül 2016
  This War of Mine‘ın geliştiricisi 11 bit Studios, yeni oyun projesi Frostpunk‘ı duyurdu ve kısa bir video yayınladı.
  Yaklaşık bir yıldır hakkında dedikoduların bulunduğu 11 bit’in yeni oyunu Frostpunk nihayet duyuruldu. Frostpunk, stüdyonun şu ana kadar geliştirdiği en büyük oyun olacak.
  Pek fazla detayın açıklanmadığı Frostpunk’ta insanlar buzdan oluşan bir dünyada hayatta kalmaya çalışacak ve bunun için buhar gücü teknolojisini kullanacak.
  Frostpunk, strateji ve yönetme temellerine dayalı bir oyun olacak. Ancak oyunda empati kurma ve karar verme mekanizması, kaynak yönetimi ve kullanımından daha önde olacak. Bu durumun tam olarak nasıl çalıştığına ait detaylar ise daha sonra açıklanacak.

  Stüdyonun yaratıcı direktörü Michal Drozdowski oyunun duyurulmasıyla beraber yaptığı açıklamada, “Bu oyun derin bir ciddiyet barındırarak yetişkin oyuncu kitlesine hitap edecek.” dedi ve şöyle devam etti:

  “This War of Mine’a dönüp baktığımızda, bazı noktalarda gerçekçiliğe uymayan durumların yer aldığını gördük. İnsan doğasını mercek altına alıp inceledik ve insanların hayatta kalma mücadelesinde neler yapması gerektiğini sorguladık.”
  Frostpunk, sadece PC platformu için yayınlanacak ve 2017’nin ikinci çeyreğinde çıkış yapacak.

  Oyun Trailer = Frostpunk teaser trailer - The Fall - YouTube
   

Bu Sayfayı Paylaş