Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Uyanık Satıcı! 1.5 Tonluk Kurbanla Selfie 5 TL

HAYATMMO

Hayatmmo
Yönetici
Admin
Hosting Yetkilisi
Grafiker
[h=2]Kayseri'nin Talas ilçesinde uyanık satıcı 1 ton 300 kilo ağırlığındaki 'Paşa' isimli boğası ile selfie çekilmek isteyenden 5 TL ücret alıyor.[/h]

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala hayvan pazarındaki pazarlıklar kızışırken, Tomarzalı Sakin Şimşek'in 1 ton 300 kilo ağırlığındaki 'Paşa' isimli boğası da alıcısını bekliyor. Şimşek, boğayla selfie çektirmenin 5 TL olduğunu belirtti."BU HAYVANI ONLAR İÇİN GETİRDİM"Talas İlçesi Anayurt Mahallesi'nde bulunan hayvan pazarında kurban satışı yapan Tomarzalı Sakin Şimşek, 1 ton 300 kilo ağırlığındaki 'Paşa' isimli boğayı il idarecileri için getirdiğini söyledi. 2 buçuk yaşında olan boğayı onlar için beslediğini ifade eden Şimşek, "Devlet büyüklerimizi, valimizi, kaymakamlarımızı, belediye başkanımızı boğamıza bekliyoruz. Bu hayvanı onlar için getirdim, onlar için besledim" dedi.

"İLGİ ÇOK YOĞUN, 5 TL'YE SELFIE ÇEKTİRİYORUM"
Vatandaşın Paşa'ya olan ilgisinin yoğun olduğunu kaydeden Sakin Şimşek, "Tomarza'dan getirdim, 1 ton 300 kilo ağırlığında. Boğamızın fiyatı 17 bin TL. Vatandaşın ilgisi çok yoğun. Bu hayvanla selfie 5 TL" diye konuştu.

"PAŞA'YI ALANA EL ARABASI HEDİYE"Ekranda kurbanlık alana araba hediye edenleri izlediklerini sözlerine ekleyen Besici Sakin Şimşek, "Biz de Paşa'yı alana el arabası hediye ediyoruz" dedi.​

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)