Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

V1 Panel - Yeni Tasarım Jaxen2 - 2014

Hükümdar

Administrator
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.metin2tr.net
[video=youtube;xkXoUuYtJs8]http://www.youtube.com/watch?v=xkXoUuYtJs8[/MEDIA]

SQL Kurulumu
(1080p)

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

(1080p)
Konuya sadece 2 video eklendiği için link olarak ekledim youtube'dan 1080p olarak izleyebilirsiniz.

Resimler;

Panelin Kurulum/Install Sayfası

Panelin Genel Görüntüsü(Anasayfa)

Kayıt / Register Sayfası

Karakter Sıralama Sayfası

Takım Listesi

Destek Paneli

Login Bar(Giriş yaptıktan sonraki hali)

Hesap Yönetimi Sayfası

Sağ Menü

Sağmenu Sıralama

Linkler;

Önemli Not :
Arkadaşlar bazı hatalar düzeltilip dosya boyutu düşürülmüştür linkler yenilenmiştir. Önceden indiren arkadaşlar tekrar indiribilirler.(01.06.2014 22:15)

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

KURULUM ŞİFRESİ:
DesignByGNY
(Büyük küçük harf duyarlıdır.)

Not: Resimlerin üzerindeki DesignByGNY logosu sonradan eklenmiştir. Panelde mevcut değildir.

Kullanan arkadaşlar özel mesaj yolu ile link verirlerse demo olarak ekleyebilirim.

xeraz41

Üye
Kayıtlı Üye
Kolay kurulum bu paneli o yüzden seviyorum :)

uygaruygar

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye
Teşekkür ediyorum çok güzele benziyor ama demoyu konunuza yüklerseniz daha açık ve net bir işlem olucak :)

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)