Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Vahşi Yüzbaşı//Sayfa Görevi//Alıntı

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Arkadaşlar öncelikle yüzbaşı görevini ileriki levellere kesinlikle atmamamız lazım.Çünkü ilerki levellerde yapmamız daha da işkence hale gelecek ve diğer sayfa görevlerimiz gelmeyecektir.Görev gelir gelmez yapmaya başlamamız bizim için en hayırlısı olacaktır.

Görevin olduğunu yüzbaşını kesildikten sonra chat kısmında "Günlük Sayfası Kazandınız." yazısı geldi ise görevimiz hayırlı bir netice ile sonlanmış demektir.

Ancak ben bu gorevi 46 levelde yapmaya çalıştım.Tüm krallıkları dolaşa dolaşa yapmaya çalıştım.Ancak hiçbirinde olmadı.Çünkü 46 leveldim.Sonra yine sarı bayrakta yüzbaşı ararken 41 level birinin yüzbaşı kestiğini gördüm.İlk önce sarı bayrak adamı yatırdım.Yüzbaşının canı yarıdaydı.Kestim veee Günlük Sayfası Kazandınız." yazdı.

Yani yukarıdan anladığımız sonuç;

Görevi ilk geldiği zaman yapmaya çalışacağız.

Eğer sonraki levellere kalmışsak başka birileri daldığı zaman çok iyi bir zamandır çünkü onlara çıkabilecek olan şeye sizde burnunuzu sokmuş olursunuz

2 arkadaşımın görev hakkında söyledikleri sarı bayrakta kesinlikle çıktığı şeklindeydi ve bende tesadüf mü gerçek mi bilmem sarı bayrakta yaptım görevi.Sizde orayı bir deneyin derim.Sizin için yerinide göstereyim.

2.köy en alt sol taraf

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)