Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

[VB6] Web Tabanlı Oyunlarda Bot Yapımı

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Gerekenler:

Mozilla Firefox ,
VB6 (Visual Basic 6)

Şimdi arkadaşlar Visual Basic 6'yı açalım ve "Standard EXE" yi seçip "open" diyelim.

Sonra Sol Üst'te "General" sekmesi var arkadaşlar,onun altında boş bir yere sağ click tıklayın.Açılan sekmede Components e tılayın."Components"diye bir yer açılacaktır orada "Microsoft İnternet Controls"'u arayın.Bulduktan sonra apply'e tıklayın.

Bu işlemleri yaptıysanız solda "general"altlarında dünya resimi çıkar.Ona tıklayın ve size uygun olacak şekilde "Form"a yerleştirin.Şimdi hangi oyunda hile yapacağımıza karar verelim.Ben size *game de anlatacağım.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Şimdi arkadaşlar form'daki web browser in soluna 1 tane buton koyun.Sonra web browser e çift tıklayın ve

WebBrowser1.Navigate "http://" & "ogame.com.tr/"(<<--- buraya oyununuzu yazabilirsiniz)

Şimdi mozilla firefox'u açın ve oyununuza bağlanın.Bina Kurma yerine gelin.

Mouse İle Binanın Ustune Geldigimizde Sol Alta Bir Url cıkar bu bizim binayı artıracak olan url oldugunu gösterir fakat orada url göremezseniz kaynak kodları her zaman işimize yarar...

Şimdi Kopyaladıgını Linki...

O Kopyaladığımız Url yi şimdi Kullanalım.VB6 ya geri dönün ve eklediğimiz butona çift tıklayalım.

a=/game/index.php?page=resources&session=3e97566e322e&modu s=1&type=1&menge=1&token=22422c665b09f141597bc42de a388ef0

WebBrowser1.Navigate a

Oyunu çalıştırın Metal Madeniniz 1 ise 2 olur.Fakat 2 ise 3 Olmaz.(Private Server ise 2 3 de olur 3 4 de)Neden olmaz derseniz adamlar her atlamaya url koymuşlar bu oyuna.Ama sizin oynadığınız oyunda ölemidir bilmem.O parayla alınan botların %50 si bu yöntemle yapılıyor.Diğer %50 si script ile yapılıyor.Sağlam bir bot yapmak istiyorsanız teker teker yazarsınız.Ya da private oynuyorsanız zaten oyun sizindir çünkü private lerde tek url kullanılır.

programınıza timer ekleyerek kendiliğinden çalışan bir program yapabilirsiniz.Ben sadece metodu açıkladım.

Hadi iyi Botlar.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)