Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Volkan: 6.yıldıza gidiyoruz

Hükümdar

Administrator
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.metin2tr.net

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'nin Milli kalecisi

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Topuk Yaylası'nda 4. sezon açılışlarını gerçekleştirdiklerini ifade eden Volkan, "Bir çok ilki burada yaşadık. Buradaki tesis ve ortam iyi olmamızı sağlıyor. Emeği geçen herkese teşekkür etmek gerekiyor. Takım da hazır olarak geldi. Süre uzun olmasına rağmen herkes kendine bakmıştı. Hava şartları bizi zorluyor ama daha güzel günlerde daha güzel çalışma ortamlarda birlikte olmayı planlıyoruz" dedi.
"EN İYİSİ NEUER"

Dünya Kupası'ndaki kalecilerin performansları ile ilgili sorulan bir soruya Volkan, "Dünyanın en iyi kalecisi Neuer'i çok beğeniyorum. Çok iyi bir performans sergiledi. Dünya Kupası'nda sadece yarı final ve finali izledim. Kalecilerin ön planda olduğu bir turnuvaydı. Kendi takım arkadaşlarımdan birinin kazanmasını isterdim ama olmadı" yanıtını verdi.
"FİKSTÜR AVANTAJLI"

Yeni sezon ve çekilen fikstür ile ilgili olarak ise Volkan, "Her sezon yeni bir umut, yeni bir heyecan. Fikstürün tabii ki önemi var. Sezon son haftalarda belli oluyor. Ne zaman nasıl olduğu fark etmez iyi çıkıp oynamalıyız. Fikstürün avantajlı olduğunu düşünüyorum. Önemli maçları 8 haftada oynamış oluyorsunuz. Takımda bir tek Salih ayrıldı onun adına çok sevindim. Büyük işler yapacaktır. Biz elimizden geleni yapıp en iyi başlayıp en iyi tamamlamak istiyoruz. 4. yıldız konusu var bu sene inşallah tamamlayacağız. Türkiye şampiyonlukları 1959'dan beri sayıyor. Ama bizim müzemizde 28 kupa var. O zamandan sayılmaya başlansa biz 6. yıldıza gidiyoruz denilebilir. Biz inşallah bu sene 4. yıldızı takacağız" diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl erken gelen şampiyonluğun sorulması üzerine ise Volkan şu yanıtı verdi: "Bizim amacımız şampiyon olmak. Taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz. Önce kendi mutluluğumuz, ay gün tarih fark etmeden tek hedef şampiyon olmak."
"İSTER SEYİRCİLİ, İSTER SEYİRCİSİZ"

Trabzonspor ile oynanacak karşılaşmanın seyirci ile oynanacağının hatırlatılması üzerine Volkan, "Seyirci kendi takımını ateşlediği kadar bizi de ateşler. Taraflı tarafsız seyircili seyircisiz fark etmez duruşumuzu sergileriz" diye konuştu.
"DIEGO EFSANELEŞİR"

Diego Ribas ile ilgili ise Volkan, "Diego ile fazla bir arada olmadık. Diego'yu izlememize gerek yok.

'de 10 numara giyen futbolcular her zaman efsaneleşmiştir. Diego'nun da bir efsane olacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.

Teknik direktör Ersun Yanal ile yaptıkları toplantının içeriğinin sorulması üzerine ise Volkan, "Kamp hakkında konuştuk. Neyi nasıl yapacağımız hakkında konuştuk. Güzel geçti. Tüm takım toplandıktan sonra esas toplantı yapılacak" yanıtını verdi.

Yabancı kısıtlaması ve kampta zamanın nasıl geçtiği ile ilgili olarak sorulan soruya ise Volkan, "Biz avantajlı durumdayız. Türkiye'nin en kaliteli isimleri bizim takımımızda. Çıkan her oyuncu

formasını giydiği takdirde elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Zamanımızı nasıl geçirdiğimiz sorusu ise şöyle; balık tutuyoruz. Playstation oynuyoruz. Bu tarz kamplar hep zor geçer" cevabını verdi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)