wolfteam T10060 sorunu çözüldü

'WolfTeam Teknik Yardım' forumunda Markolin tarafından 5 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Markolin

Markolin Üye Hosting Yetkilisi Hosting Yetkilisi (Vergili) Galatasaray Fahri Üye

Konular:
    57
    57
    0
    0
    4 Şubat 2016
    merhaba,

Aşağıda vermiş olduğum adımları sırasıyla deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.

-Wolfteam simgesine sağ tıklayıp ''özellikler'' sekmesinden uyumluluk bölümünün varsayılan olarak ayarlı olup olmadığını kontrol ediniz.

-Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.

- DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin. Dns ayarlarınızı otomatik hale getirmek için;

Ağ Bağlantıları > Yerel Ağ Bağlantısı Sağ Tık > Özellikler > TCP4 Sağ Tık > DNS ayarlarını otomatik olarak ayarla kutucuğunu işaretleyerek yapabilirsiniz.

- Virüs programınıza Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız. Virüs programınızı kapatmak için pc nizin sağ altta bulunan anti-virüsünüzün simgesine sağ tıklayıp devre dışı bıraka tıklayınız. Eğer yapamıyorsanız googleden kullandığınız anti-virüsü nasıl kapatacağınızı bulabilirsiniz.

-Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız. Güvenlik duvarına ulaşmak için;

Başlat>>Denetim Masası>> Güvenlik veya Windows Güvenlik Duvarı

-Oyunu pcnizden tamamen kaldırınız. Bunun için önce;

Başlat>>Denetim masası>> Program ve özelliklerden oyunu siliniz.Daha sonra Oyunun kurulu olduğu klasörü tamamen siliniz. Kurulu olduğu klasöre ulaşmak için;

Bilgisayarım/c:/ Program files/ Softynx klasörünü siliniz. Daha sonra buradan yeni bir kurulum indirip oyunu tekrar yükleyiniz.

-Eğer ki bu sorunu önceden almıyor iseniz sistem geri yükleme ile oyunun sorunsuzca oynadığınız zamana dönebilirsiniz. Sistem geri yüklemeye ulaşmak için;

başlat>programlar>donatılar>sistem araçları>sistem geri yüklemeye tıklayarak sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

- Bu seçeneğe geldiyseniz artık bilgisayarınızın formata ihtiyacı var demektir.

iyi günler...

Bu Sayfayı Paylaş