wolfteam T10060 sorunu çözüldü

'WolfTeam Teknik Yardım' forumunda Markolin tarafından 5 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

 1. Markolin
  Offline

  Markolin Üye Hosting Yetkilisi Hosting Yetkilisi (Vergili) Galatasaray Fahri Üye

  Konular:
  57
  57
  0
  0
  4 Şubat 2016
  merhaba,

  Aşağıda vermiş olduğum adımları sırasıyla deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.

  -Wolfteam simgesine sağ tıklayıp ''özellikler'' sekmesinden uyumluluk bölümünün varsayılan olarak ayarlı olup olmadığını kontrol ediniz.

  -Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.

  - DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin. Dns ayarlarınızı otomatik hale getirmek için;

  Ağ Bağlantıları > Yerel Ağ Bağlantısı Sağ Tık > Özellikler > TCP4 Sağ Tık > DNS ayarlarını otomatik olarak ayarla kutucuğunu işaretleyerek yapabilirsiniz.


  - Virüs programınıza Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız. Virüs programınızı kapatmak için pc nizin sağ altta bulunan anti-virüsünüzün simgesine sağ tıklayıp devre dışı bıraka tıklayınız. Eğer yapamıyorsanız googleden kullandığınız anti-virüsü nasıl kapatacağınızı bulabilirsiniz.


  -Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız. Güvenlik duvarına ulaşmak için;

  Başlat>>Denetim Masası>> Güvenlik veya Windows Güvenlik Duvarı

  -Oyunu pcnizden tamamen kaldırınız. Bunun için önce;

  Başlat>>Denetim masası>> Program ve özelliklerden oyunu siliniz.Daha sonra Oyunun kurulu olduğu klasörü tamamen siliniz. Kurulu olduğu klasöre ulaşmak için;

  Bilgisayarım/c:/ Program files/ Softynx klasörünü siliniz. Daha sonra buradan yeni bir kurulum indirip oyunu tekrar yükleyiniz.

  -Eğer ki bu sorunu önceden almıyor iseniz sistem geri yükleme ile oyunun sorunsuzca oynadığınız zamana dönebilirsiniz. Sistem geri yüklemeye ulaşmak için;

  başlat>programlar>donatılar>sistem araçları>sistem geri yüklemeye tıklayarak sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

  - Bu seçeneğe geldiyseniz artık bilgisayarınızın formata ihtiyacı var demektir.

  iyi günler...
   

Bu Sayfayı Paylaş