Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Zeljko Obradovic: "Taraftarımız işimizin en büyük parçası"

Mr.Onur

Fahri Üye
Fahri Üye
Fenerbahçe

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, 28 Mart Cuma günü Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da EA7 Emporio Armani Milan ile oynayacağımız müsabaka öncesinde taraftara yönelik yaptığı açıklamada, taraftarlarımızın desteğine ihtiyaç duyduklarını dile getirdi.

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Emporio Armani Milano maçı öncesinde taraftarımıza Resmi İnternet Sitemiz aracılığıyla şu mesajı verdi:

"Bizim için kritikten de öte bir karşılaşmaya çıkacağız. Önümüzde üç karşılaşma var ve adım adım gitmemiz gerekiyor. Kalan maçlar içerisinde ilk adım Milano maçı ve bu, belki de en önemli sınavımız. Bu karşılaşmada da, tıpkı diğer iç saha müsabakalarında olduğu gibi, taraftarımızın büyük desteğine ihtiyacımız var. Bizi coşkuyla, son ana kadar destekleyen Fenerbahçe taraftarlarıyla dolu bir salon önünde, galibiyete ulaşmak istiyoruz. Milano karşılaşmasında, önce galibiyet, ardından da altı sayılık farkı yakalayabilmek için mücadele edeceğiz. Bu yolda en büyük desteği, taraftarımızdan alabiliriz. Taraftarlar, işimizin en büyük parçası. Onlar olmadığı sürece, bu oyunun hiçbir anlamı yok. Bu nedenle tüm taraftarlarımızı, Cuma akşamı oynanacak Milano karşılaşmasına bekliyorum.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)